• Jak to działa?

baner-3-1400-x-800-px-.png1. Sprawdzasz jaka ilość karmy będzie najlepsza dla twojego pupila...

Jedno opakowanie to jeden dzień wyżywienia psa.
Przy każdym naszym produkcie zamieściliśmy informację dla jakiego psa jest przygotowana. Czy jest to pies aktywny czy może typ kanapowca oraz ile waży. Dla danego typu psa przygotowana jest odpowiednia dzienna zbliansowana porcja. Są to oczywiście orientacyjne wartości, gdyż każdy z naszych czworonożnych przyjaciół, tak jak my, prowadzi różny tryb życia.
Do wyboru są trzy smaki:
-indyk (60% udziec z indyka, 15% podroby indycze, 24% warzywa, 1% suplementy mineralno-witaminowe)
-wołowina (60% mięso wołowe gulaszowe, 15% podroby wołowe, 24% warzywa, 1% suplementy mineralno-witaminowe)
-jagnięcina (60% mięso jagnięce gulaszowe, 15% podroby jagnięce, 24% warzywa, 1% suplementy mineralno-witaminowe)

2. ...my przyjmujemy zamówienie i zaczynamy gotować...

Tak! Wy zamawiacie a my gotujemy specjalnie dla was! Karma gotowana jest z naturalnych składników, na parze aby witamin w niej zawartych ubyło jak najmniej. Tak powstaje nasza karma składająca się w 60% z mięsa, 15 % podrobów oraz 25% warzyw. Wszystkie składniki specjalnie wyselekcjonowane by zapewnić prawidłową ilość witamin, minerałów oraz składników odżywczych jakich potrzebuje pies. 

3. ...pakujemy i wysyłamy pod wskazany adres...

Ponieważ nasze karmy nie zawierają ani grama konserwantów, jedynym sposobem na dłuższe jej przechowywanie jest pakowanie próżniowe, a następnie mrożenie i w takiej postaci ją Państwu dostarczymy.


4. ...Twój pies cieszy się naszym psiepysznym jedzeniem :)

Jednego możecie być pewni, jedzenie na pewno się nie zmarnuje, bo jak na razie każdy piesek wylizał miskę do samego końca :)